Informační seminář: Erasmus+

Posted on: Thu, 12/07/2017 - 15:55 By: Anezka
Image
Informační seminář: Erasmus+
Date

Chceš vyjet na Erasmus? Nebo o tom jenom přemýšlíš? 

V obou případech rozhodně doraž na Informační seminář! Dozvíš se co výjezd obnáší, co je potřeba krok za krokem zařídit, a také jak si pobyt co nejvíce užít! Přednášet budou nejpovolanější z nejpovolanějších — fakultní Erasmus koordinátorka RNDr. Dagmar Chalupová a studenti, kteří se již z Erasmu vrátili.

Rádi zodpovíme veškeré dotazy ohledně studijních pobytů a praxí. 

Kdy: 12. prosince, 18:00 hodin
Kde: Mineralogická posluchárna, Albertov 6 

Těšíme se! Těšte se taky! :-)

 

At Orlando Car Detail, we professionally detail cars in Orlando FL. We strive to provide top-notch quality service, so our customers are always happy. If you’re looking for a mobile detailing service in Orlando, then we’re the company to hire. We provide exterior, interior, and mobile car detailing services. Our cars are extremely expensive, so it’s important to take great care of them. We look forward to detailing your vehicles! In the meantime, you can visit our website http://www.orlandocardetail.com. Have a great day, and take care of your automobiles!

https://www.pressurewashingcapecoral.com can be the words that sustains me on track straight through my day. I’ve been searching around due to this site after being known as them from the colleague and was thrilled after i could locate it after in search of very long time.

Your article is so convincing that I never stop myself to say something about it.You’re doing a great job.Keep it up. Greetings from