Hledáme pomocníky na organizování Orientačních dnů - únor 2017

Hledáme pomocníky na organizování Orientačních dnů - únor 2017
Date

Hledáme dobrovolníky, kteří by v rámci OD pomohli přijíždějícím zahraničním studentům zorientovat se na naší fakultě.

Činnost není nijak složitá, a navíc Vám budou pomáhat zkušenější členové našeho klubu.

Obecně jde o organizační výpomoc na studijním oddělení. Hlavní náplň však spočívá v provázení Erasmáků po fakultě a zařizování např. studentských průkazů. Nebojte se, na tuto činnost nebudete sami. Chceš-li si povídat a oprášit své znalosti anglického jazyka, OD je skvělá příležitost!!! Uplatnění ale najdou i ti, co anglicky povídat nechtějí!

Máš-li zájem a najdeš-li si čas min. na 2 hod. v čase od 9: 30 do 16: 00 aspoň v jeden z těchto dnů: 14. 2. (úterý) a 15. 2. (středa) , hlasuj zde.

Zapojit se také můžeš do celouniverzitních akcí pořadáných celouniverzitním klubem IC CUNI, jehož jsme součástí  (jejich akce se konají většinou odpoledne od 15 h a to ve dnech od 14. 2 — 16. 2, viz hratic-cuni [dot] cz, nebo se přihlaš zde)

Posted on: Sun, 02/05/2017 - 22:14 By: TomBur