Erasmus seminář - sekce Biologie a OŽP

Magda Hrdinova's picture

Dne 23. 11. 2011 proběhl v Krajinově posluchárně informační seminář o programu Erasmus pro české studenty.

Doc. RNDr. David Havlíček, CSc. nejdříve informoval o obecném postupu při přihlašování se na program Erasmus.

Poté přišli na řadu prezentace studentů, kteří se již Erasmu zúčastnili. Jednalo se konkrétně o tyto země: Dánsko (Zuzana Kubínová), Německo (Kamila Šímová), Švýcarsko (Zuzana Marková), Aleš Petelák (Skotsko) a Ivan Štěpánek (Holandsko).

Zároveň na dotazy odpovídaly koordinátorky katedry genetiky a mikrobiologie (RNDr. Michaela Schierová, Ph.D.), katedry filozofie a dějin přírodních věd (Mgr. Jana Švorcová) a katedry antropologie a genetiky člověka (Mgr. Šárka Bejdová).
Prezentace studentů i nahrávka semináře jsou k dispozici zde: http://www.ulozto.cz/m/biosoubory/erasmus-seminar

Pokud máte k formě Erasmus semináře nějaké připomínky, budeme rádi, když je napíšete do komentářů.

Subscribe to Comments for "Erasmus seminář - sekce Biologie a OŽP" Subscribe to Erasmus Club - All comments